Kontakt i współpraca


Zdaje sobie sprawę, że jestem nowym recenzentem i nie mam wyrobionej marki i popularności, ale... jeśli jakieś wydawnictwo, autor czy księgarnia chciałoby podjąć współpracę ze mną to będę zachwycona... a mój entuzjazm, emocje i myśli przeleję tutaj na mojego bloga...
Najbardziej lubię czytać thrillery psychologiczne,  kryminały, książki obyczajowe, młodzieżowe - z nutką fantasy ( wampiry, tajemnicza choroba, wróżki, mordercze igrzyska itp),  a że jestem również mamą dwójki małych bąbli ( 3- letniej córki i rocznego synka ) to również książki dla dzieci... ( Czytanie z dzieciakami udokumentuje wraz z cudowną fotografią :) ), oczywiście jestem otwarta również na inne gatunki literackie.
Dodam z mojej strony, że jeśli ktoś podzieli się ze mną chociaż jedną książeczką będę usatysfakcjonowana i dołożę wszelkich starań, żeby recenzja pojawiła się do 2 tygodni na moim blogu.
Chciałabym organizować również konkursy dla pasjonatów mojego bloga, więc na pewno przyjmę każdą ilość książek dla moich czytelników.

Mój kontakt to:

czytadeliczne@gmail.com

Kontakt i współpraca Kontakt i współpraca Reviewed by CzytaDeLiczne on sierpnia 14, 2019 Rating: 5